5897 SILVER WAVE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5897 |
| Color | BLACK AND GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 5897 |
| Color | BLACK AND GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 10 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |
| Block | 5897 |
| Color | BLACK AND GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 180cm / 71inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 0kg |